2024-04-05

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 6, odcinek 14: Nutka rywalizacji

0

Kolejne typowe problemy na polskiej wsi i nietypowi gospodarze. Zobacz, co u nich. W Plutyczach czyszczenie komina po zimie przy męskiej loży komentatorów, w Bronowie pojedynek na łakocie, a w Ciemnoszyjach likwidacja chlewni. Oglądaj czternasty odcinek szóstego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” w niedzielę o godz. 20:00 w FOKUS TV.

Prace porządkowe
Dlaczego do czyszczenia przewodów kominowych używa się gałązek jałowca? To wiedzą tylko biegli w rzemiośle. W Plutyczach wielkie czyszczenie zarówno komina, jak i pieca. Jarek pracuje, a loża komentatorów - Andrzej, Jastrząb i Gienek pomaga, dogadując. Andrzej ujawnia, że spodziewa się gości na święta. Pewnie znowu myśli o jakiejś kobiecie...

Sąsiedzkie wsparcie
W Bronowie pojedynek domowy na ciasta. Agnieszka robi kultowego „marcinka”, a Jarek „murzynka”. Do pomocy w montowaniu nowej metalowej liny przyjeżdża Maciek z Kundzicz i występuje również w roli jurora. Który przysmak wygra?

Zadowoleni pracodawcy
W Ciemnoszyjach rewolucja. Łukasz postanawia, że stara chlewnia idzie do likwidacji i żadne sentymenty go nie powstrzymają. Justyna przejmuje męskie decyzje w domu. Dzięki temu jej mąż dostaje niespodziewany, potrzebny i drogi prezent. Co to takiego? Nadprodukcja cielątek wymaga reorganizacji obory, a Justyna nadal nie jest w pełnej formie. Musi część pracy zrzucić na Artura, którego pomoc i gospodarność bardzo chwali.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.