Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Weterani. Wyrwani śmierci
 
Weterani. Wyrwani śmierciHistorie polskich żołnierzy, którym cudem udało się przeżyć wojnę w Afganistanie oraz pomagających im polskich medyków.
Tomasz Sekielski. Teoria spisku
 
Tomasz Sekielski. Teoria spiskuAutor przypomina głośne i kontrowersyjne sprawy z pierwszych stron gazet, ale też demaskuje fałszywe teorie na ich temat.
Starożytni kosmici
sobota-niedziela 11:20
Starożytni kosmiciTwórcy cyklu podróżują po całym świecie w poszukiwaniu dowodów na ingerencje kosmitów w historię naszej cywilizacji.
Prepersi - gotowi na wszystko
wtorek 22:00
Prepersi - gotowi na wszystkoPrzygotowani, aby w każdej chwili wziąć odpowiedzialność za przetrwanie swoje i najbliższych. Samodzielni i samowystarczalni.
OSP. Na ratunek!
NOWY SEZON wiosną 2019
OSP. Na ratunek!Oryginalna produkcja FOKUS TV przedstawia kulisy pracy Strażaków Ochotników. Zobacz, jak ryzykują życie dla innych!
Mordercze przeprawy
czwartek 21:50
Mordercze przeprawyJedni decydują się na ryzykowną wyprawę, bo pcha ich do tego instynkt ekspansji. Inni są zmuszeni, aby wyruszyć w drogę.
Misja Skarb
 
Misja SkarbAutorska produkcja FOKUS TV. Prawdziwa gratka dla ciekawych świata, fanów historii i mocnych wrażeń!
Gwiazdy Lombardu
poniedziałek-piątek 20:00
Gwiazdy LombarduTrafiają tam różne rzeczy, od dziwacznych przedmiotów bez żadnej wartości, po autentycznie zabytkowe i wartościowe.
Elektryczni
NOWY SEZON wiosną 2019
ElektryczniOryginalna produkcja FOKUS TV odsłania kulisy pracy elektromonterów i energetyków w największych elektrowniach w Polsce.
© Fokus TV 2019