Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Weterani. Wyrwani śmierci
 
Weterani. Wyrwani śmierciHistorie polskich żołnierzy, którym cudem udało się przeżyć wojnę w Afganistanie oraz pomagających im polskich medyków.
Tomasz Sekielski. Teoria spisku
 
Tomasz Sekielski. Teoria spiskuAutor przypomina głośne i kontrowersyjne sprawy z pierwszych stron gazet, ale też demaskuje fałszywe teorie na ich temat.
Starożytni kosmici
poniedziałek-piątek 18:05
Starożytni kosmiciTwórcy cyklu podróżują po całym świecie w poszukiwaniu dowodów na ingerencje kosmitów w historię naszej cywilizacji.
Sąsiedzi
 
SąsiedziPerypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości.
Rolnicy. Podlasie
niedziela 20:00
Rolnicy. PodlasieTrzecia seria autorskiej produkcji FOKUS TV, której tematem są losy ludzi związanych z uprawą roli i hodowlą zwierząt.
Prepersi - gotowi na wszystko
 
Prepersi - gotowi na wszystkoPrzygotowani, aby w każdej chwili wziąć odpowiedzialność za przetrwanie swoje i najbliższych. Samodzielni i samowystarczalni.
Poszukiwacze złota w Australii
 
Poszukiwacze złota w AustraliiW przepięknej scenerii Australii Zachodniej trwają zmagania śmiałków eksplorujących złoża cennego kruszcu.
Patrol Tatry
niedziela 11:25
Patrol TatryAutorski format Telewizji FOKUS TV o niezłomnych strażnikach Tatrzańskiego Parku Narodowego.
Oswoić wiatr
 
Oswoić wiatrWykorzystanie tego żywiołu i przekształcenie go na potrzeby współczesnej cywilizacji jest wyzwaniem dla świata nauki.
OSP. Na ratunek!
 
OSP. Na ratunek!Oryginalna produkcja FOKUS TV przedstawia kulisy pracy Strażaków Ochotników. Zobacz, jak ryzykują życie dla innych!
Misja Skarb
środa-piątek 8:50
Misja SkarbAutorska produkcja FOKUS TV. Prawdziwa gratka dla ciekawych świata, fanów historii i mocnych wrażeń!
Kryptonim szef PL
 
Kryptonim szef PLBohaterami programu są szefowie firm, którzy poddają się charakteryzacji i wcielają w rolę szeregowych pracowników.
Gwiazdy Lombardu
poniedziałek-czwartek 22:00
Gwiazdy LombarduTrafiają tam różne rzeczy, od dziwacznych przedmiotów bez żadnej wartości, po autentycznie zabytkowe i wartościowe.
Elektryczni
 
ElektryczniOryginalna produkcja FOKUS TV odsłania kulisy pracy elektromonterów i energetyków w największych elektrowniach w Polsce.