Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Weterani. Wyrwani śmierci
 
Weterani. Wyrwani śmierciHistorie polskich żołnierzy, którym cudem udało się przeżyć wojnę w Afganistanie oraz pomagających im polskich medyków.
Tomasz Sekielski. Teoria spisku
 
Tomasz Sekielski. Teoria spiskuAutor przypomina głośne i kontrowersyjne sprawy z pierwszych stron gazet, ale też demaskuje fałszywe teorie na ich temat.
Starożytni kosmici
poniedziałek-czwartek 19:05
Starożytni kosmiciTwórcy cyklu podróżują po całym świecie w poszukiwaniu dowodów na ingerencje kosmitów w historię naszej cywilizacji.
Prepersi - gotowi na wszystko
wtorek 22:00
Prepersi - gotowi na wszystkoPrzygotowani, aby w każdej chwili wziąć odpowiedzialność za przetrwanie swoje i najbliższych. Samodzielni i samowystarczalni.
Poszukiwacze złota w Australii
 
Poszukiwacze złota w AustraliiW przepięknej scenerii Australii Zachodniej trwają zmagania śmiałków eksplorujących złoża cennego kruszcu.
OSP. Na ratunek!
PREMIERA w każdy czwartek o godz. 21:00
OSP. Na ratunek!Oryginalna produkcja FOKUS TV przedstawia kulisy pracy Strażaków Ochotników. Zobacz, jak ryzykują życie dla innych!
Misja Skarb
piątek 15:45
Misja SkarbAutorska produkcja FOKUS TV. Prawdziwa gratka dla ciekawych świata, fanów historii i mocnych wrażeń!
Gwiazdy Lombardu
poniedziałek-czwartek 20:00
Gwiazdy LombarduTrafiają tam różne rzeczy, od dziwacznych przedmiotów bez żadnej wartości, po autentycznie zabytkowe i wartościowe.
Elektryczni
NOWY SEZON jesienią 2019
ElektryczniOryginalna produkcja FOKUS TV odsłania kulisy pracy elektromonterów i energetyków w największych elektrowniach w Polsce.
© Fokus TV 2019