Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Złomiarze
czwartek 21:55
ZłomiarzeWybuchowy program, w którym przyglądamy się pracy ekipom fachowców od rozbiórek i odzyskiwania surowców.
Wszechświat - Zagadki starożytności
sobota 21:00 i 22:00
Wszechświat - Zagadki starożytnościTwórcy serii badają wielkie tajemnice przeszłości, próbując je wytłumaczyć dzięki współczesnej nauce.
Wspaniały świat wędkarskich przygód
 
Wspaniały świat wędkarskich przygódBarwna i momentami nostalgiczna opowieść wędkarska, ożywiana emocjonującymi i pełnymi adrenaliny holami wspaniałych ryb
Wędkarz na tropie
 
Wędkarz na tropieZrealizowana na zlecenie kanału polska produkcja skierowana do wszystkich pasjonatów wędkarstwa.
Walki zwierząt
sobota-niedziela 9:15
Walki zwierzątTwórcy programu podpatrują zachowania najgroźniejszych i najbardziej zaciekłych stworzeń z różnych zakątków świata.
Tajemnice brytyjskich zamków
 
Tajemnice brytyjskich zamkówDan Jones, historyk i autor popularnych książek, zaprasza widzów w fascynującą podróż po kryjących liczne sekrety twierdzach.
Skandaliczny magazyn historyczny
 
Skandaliczny magazyn historycznyPlotki, afery, skandale i zagadki kryminalne – historia, o której nie przeczytacie w podręcznikach.
Porażki inżynierów
niedziela 20:00
Porażki inżynierówPrzyczyny i przebieg największych katastrof inżynieryjnych na świecie. Oto konsekwencje błędów projektantów i konstruktorów.
Pod lupą
 
Pod lupąNajnowsze informacje ze świata elektroniki, internetu, medycyny, astronomii oraz wielu innych dziedzin nauki i techniki.
Mordercze przeprawy
czwartek 21:50
Mordercze przeprawyJedni decydują się na ryzykowną wyprawę, bo pcha ich do tego instynkt ekspansji. Inni są zmuszeni, aby wyruszyć w drogę.
Łowcy opali
poniedziałek-środa 21:00
Łowcy opaliLosy śmiałków, którzy próbują się wzbogacić, poszukując kamieni szlachetnych w niegościnnej australijskiej głuszy.
Łowcy ciężarówek
 
Łowcy ciężarówekHistorie ludzi, którzy przemierzają Stany w poszukiwaniu zaginionych ładunków. Trwa rywalizacja o jak największy zysk.
© Fokus TV 2019