2023-09-01

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 5, odcinek 36: Innowacje na wsi

0

Rozwój i nowoczesność w gospodarstwach! Nawigacja, zabawa w paintball z dziećmi i... sztuczna inteligencja zamiast gospodarzy?! A do tego bardzo nietypowa prośba od fanki. Zobacz, co dzieje się w Plutyczach, Ciemnoszyjach i Pokaniewie. Oglądaj 36. odcinek piątego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” w niedzielę o godz. 20:00 w FOKUS TV.

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatboxgo.pl

Wiadomość od fanki
Gienek z Plutycz otrzymuje bardzo serdeczny list od telewidzki, która ma do niego nietypową prośbę: - Proszę prześlij mi odrobinę plutyckiej ziemi - pisze fanka. Rolnik postanawia spełnić jej życzenie. Następnie on i Jastrząb odpoczywają, degustując sękacz, czyli tradycyjny wypiek z Podlasia. Andrzej proponuje, by popracowali, lecz mają inne plany. Zobacz jakie?

Nowości na wsi
W Ciemnoszyjach Justyna sprawdza, jak działa system nawigacji rolniczej zakupiony przez męża. Oboje doceniają rozwój technologii. - Czekamy na to, aby sztuczna inteligencja przejęła rolnictwo. My już mamy dość - śmieje się Łukasz. Następnie  spotyka się ze swoją agro-doradczynią i sprawdzają PH gleby.

Czas dla najbliższych
W Pokaniewie Tomek i Wiesiek stawiają halę na bele paszowe. Idą za ciosem poprzedniej udanej inwestycji, czyli hali na sprzęt. Natomiast Monika przypomina mężowi o obietnicy złożonej dzieciom. Para buduje synom tor do paintballa, do którego sprzęt dostali na gwiazdkę. Przy strzelaniu w tarczę świetnie bawi się cała rodzina. 

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.