2023-03-19

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 5, odcinek 12: Porządki w oborze

0

Agnieszka i Jarek nareszcie znajdują czas na naprawę poidła i przegrody dla krów. Później wybierają się na łyżwy z ojcem kobiety. W Plutyczach Bogdan pomaga rolnikom uruchomić ciągnik. Nie jest to jednak łatwe zadanie. Wojtek, Szymek i Patrycja wydzielają natomiast zagrodę dla byczków. Jak udaje im się ta sztuka? Więcej w 12. odcinku piątego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie”.

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatboxgo.pl

Do Andrzeja i Gienka przychodzi Bogdan, aby pomóc rolnikom uruchomić ciągnik. W drodze do maszyny mówią o pladze lisów. Bogdan daje instrukcje, jak zakładać pułapkę. Gdy docierają do ciągnika, próbują z pomocą akumulatora go zapalić. W końcu im się udaje.

W Bronowie Agnieszka i Jarek muszą naprawić poidło i przegrodę w oborze. Po wszystkim ojciec Agnieszki, Jurek, zabiera bliskich na łyżwy. Bardzo dobrze sobie radzi na lodowisku. Ściga się z zięciem.

W Tykocinie Nowej Kolonii Wojtek, Szymek i Patrycja wydzielają zagrodę dla byczków. Młodzi opowiadają o swoich planach. Patrycja powoli przyzwyczaja się do pracy w gospodarstwie. Wiesia piecze walentynkowe ciasteczka w kształcie serc.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:15 w Telewizji FOKUS TV.