2023-03-10

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 5, odcinek 11: Przemiana Andrzeja

0

Gospodarz z Plutycz zaprowadza porządki w domu, ponieważ chciałby poznać kobietę. Walek i Jastrząb chwalą nowe nastawienie Andrzeja. Justyna z Ciemnoszyj przygotowuje się do egzaminu na kursie spawalniczym. Pomaga w tym jej mąż Łukasz. Bogdan z Borowskich Ciborów zaprzęga konia i stara się przyzwyczaić go do pracy w terenie. Jak radzi sobie z tym wyzwaniem? Więcej w 11. odcinku piątego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie”.

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatboxgo.pl

W Plutyczach Andrzej musi wymyć podłogi w domu. Walek i Jastrząb chwalą zmiany, które wprowadzili gospodarze - malowanie pokoju czy nowe meble. Sam Andrzej stał się spokojniejszy. Zamierza znaleźć partnerkę. Rolnicy chcą usunąć pień ściętego drzewa. Muszą użyć ciągnika. Maszyna jednak jest niesprawna.

W Ciemnoszyjach Justyna ma wkrótce podejść do egzaminu finalnego na kursie spawalniczym. Dzięki certyfikatowi będzie mogła starać się o dopłatę do nowej inwestycji w gospodarstwie. Musi powtórzyć spawanie pionowe. Liczy na pomoc męża, Łukasza.

Bogdana odwiedza w Borowskich Ciborach Darek, ekspert od spraw powożenia. Znawca ma pomóc w zaprzęgnięciu konia do wozu. Wkrótce cała rodzina Bogdana wybiera się do lasu po drzewo, aby przyzwyczaić zwierzę do pracy w terenie. Koń sprawdza się doskonale!

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:15 w Telewizji FOKUS TV.