2021-08-14

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 3, odcinek 23: Romantyczny mąż

0

Podczas malowania obory Monika zostaje zaskoczona przez Tomka miłą niespodzianką. To nie pierwszy raz, kiedy udowadnia, że podczas prac w gospodarstwie można być romantycznym. Co jeszcze wydarzyło się w 23. odcinku trzeciego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” w Fokus TV?

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na IPLA.TV.

Tomek i Monika z Pokaniewa przystępują do oczyszczania obory. Będą ją malować specjalnymi farbami, dlatego właśnie nie należy ich bielić, lecz myć od czasu do czasu. Podczas pracy pojawia się parę komplikacji, co opóźnia pracę. Para rozmawia również o wpływie dzieci na funkcjonowanie gospodarstwa.

Gienek chce przyuczyć konie swoje i Andrzeja do chodzenia w zaprzęgu. Onopiukowie proszą o pomoc Agnieszkę i Jarka, którzy mogą poszczycić się sporym doświadczeniem w trenowaniu koni. Niestety zwierzęta nie są skore do współpracy.

W Pasynkach Sylwia i Karol zamierzają sadzić ziemniaki amerykańskie. Postawili na bulwy, których uprawa nie wymaga dużej przestrzeni, gdyż sami taką nie dysponują. W pracy mogą liczyć na pomoc dzieci. Karol konstruuje nowe klatki dla królików. Filip, syn gospodarzy, uczy się tymczasem elementów woltyżerki.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.

Komentarze