2021-07-23

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 3, odcinek 20: „Ot i technika!”

0

Maciek z Igorem grodzi pastwisko, a do pracy używa spalinowego świdra, który czasem się psuje. Chcą stworzyć trzy sekcje, żeby stado wyjadało trawę tylko w ogrodzonym miejscu, a w pozostałych ma ona odrastać. Jak sobie radzą? Co jeszcze wydarzyło się w 20. odcinku trzeciego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” w Fokus TV?

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na IPLA.TV.

Maciek podejmuje również próby kolczykowania cieląt ze swego stada, co okazuje się bardzo trudne, bo żyjące w prawie wolnościowych warunkach zwierzęta są czujne i nie dają się schwytać.

Gienek i Andrzej wyprowadzają krowy na pastwisko w Plutyczach. Nieprzyzwyczajone do tego zwierzęta są bardzo oporne, a jeden cielak ucieka. Cała akcja kończy się jednak sukcesem. Pomagają im Jastrząb i Walek.

W Laszkach pierwszy raz Emilka wychodzi poza gospodarstwo z niedawno urodzoną klaczką. Idą do innych koni na pastwisku, żeby mała poznała skutki dotknięcia elektrycznego pastucha. Razem z mamą i babcią sprawdzają także klatki królicze, czy są tam nowe mioty. Dużo młodych przybyło także w koziarni. Liczą je i wymyślają dla nich imiona.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.

Komentarze