2024-01-19

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 6, odcinek 3: Kulig czy narty?

0

Przejażdżka saniami i inne przyjemności dzięki zimie, która zagościła na dobre w Plutyczach i Bronowie oraz innych gospodarstwach. Chociaż nie brakuje pracy, to gospodarze znajdują czas na dodatkowe aktywności. Oglądaj 3. odcinek szóstego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” w niedzielę o godz. 20:00 w FOKUS TV.

Nowy biznes w Plutyczach
Gienio z Jastrzębiem robią „lodowisko” przy okazji pojenia kaczek. - Weź mnie do spółki to i ja trochę zarobię - śmieje się Jastrząb i wylewa wodę z wiader. Andrzej i Walek próbują naprawić traktor, a potem wszyscy razem biorą się za naprawę ściany, która ucierpiała podczas walk byków.

Zimowy kulig
W Bronowie gospodarze czują zimę. Jarek szykuje się do „zawodów narciarskich” i próbuje na nich swoich sił na podwórku. - Narty pojechały a narciarz został - mówi ze śmiechem, zaliczając upadek. Krowy czekają na dostawę ciepłej wody, ale po wykonaniu obowiązków czas na przyjemności. Jarek z Agnieszką zabierają całą rodzinę na kulig w saniach po spowitym śniegiem Podlasiu.

Konieczna wizyta
Do Ciemnoszyj przyjeżdża wyjątkowa ekipa, której krowy dawno nie widziały. Arek wraz z chłopakami udzielają pierwszej pomocy zwierzętom - korekcja racic nie jest taka prosta, ma więcej wspólnego z wizytą lekarza niż w salonie kosmetycznym. Justyna i Łukasz nadzorują prace, które będą kontynuowane przez kolejne dwa tygodnie.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.