2023-05-05

„Miasto Wieś” - sezon 2, odcinek 6: Z wizytą u mistrza karate

0

Szef firmy FEN MMA przygotował dla trzech córek gospodarzy kilka miejskich wyzwań. Jak sobie z nimi poradzą? Na wsi natomiast Paweł Jóźwiak wraz z partnerką Anią będą walczyć z przeciwnościami losu w błocie, wodzie i gnoju. Czego w nowych okolicznościach dowiedzą się o sobie bohaterowie serialu? Więcej w 6. odcinku drugiego sezonu produkcji „Miasto Wieś” w Fokus TV.

Oglądaj Miasto Wieś online na polsatboxgo.pl.

49-letni Paweł Jóźwiak jest szefem firmy FEN MMA zajmującej się organizacją walk w oktagonie. Czasem nawet sam jeszcze występuje w tzw. klatce. Tym razem prezes, wraz ze swoją młodziutką partnerką, 22-letnią Anią powalczą w błocie, gnoju, a nawet wodzie.

Wszystko po to, żeby zastąpić siłę roboczą w gospodarstwie państwa Eleonory i Leszka Horoszów, których trzy dojrzałe i od lat już samodzielne córki postanowiły podbić swoim urokiem Warszawę. Z tej okazji Paweł i Ania, z góry oczekując na wsi mocnych przeżyć, przygotowali dla trzech sióstr kilka miejskich pułapek... Sam wdzięk i spryt nie wystarczą. W tle oczywiście konkurencja pejzaży. Urokliwe, pełne tajemnic Podlasie kontra zurbanizowana przestrzeń stolicy.

Miasto Wieś w niedzielę o godz. 21:00 w Telewizji FOKUS TV.