2023-04-28

„Miasto Wieś” - sezon 2, odcinek 5: Nietypowa para i stado kóz

0

Do gospodarstwa przybywa model i była tancerka. Czeka ich trudna konfrontacja. Ogarnięcie tak dużego stada jak u Agnieszki, producentki koziego sera, to nie lada wyzwanie - zwłaszcza dla osób z miasta. Tymczasem gospodyni zabiera rodzinę do Warszawy, gdzie spełni się marzenie jej syna o poznaniu profesjonalnego piłkarza. Co jeszcze spotyka bohaterów? Więcej w 5. odcinku drugiego sezonu serialu „Miasto Wieś” w Fokus TV.

Oglądaj Miasto Wieś online na polsatgo.pl.

Marzeniem Mikołaja, syna Agnieszki Śpiak ze wsi Dębno, jest wspólny trening z gwiazdą piłki nożnej. I to marzenie się spełnia! To jeden z powodów wyjazdu do miasta tej producentki kozich serów. Towarzyszą im mąż i drugi syn Franek.

W gospodarstwie pozostaje dziadek Władek, który ma niecodziennych gości. Do roboty na wieś przyjeżdżają 39-letnia Natalia - bioenergoterapeutka, a dawniej tancerka erotyczna i striptizerka oraz jej partner, 26-letni Marcin - kucharz i model. Nie ukrywa on, że wieś budzi w nim przerażenie. Brutalna konfrontacja z rzeczywistością w oborze, w stajni i nie tylko jest więc nieunikniona.

  

Miasto Wieś w niedzielę o godz. 21:00 w Telewizji FOKUS TV.