2023-04-21

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 5, odcinek 17: Poważne inwestycje

0

Justyna i Łukasz świętują otwarcie nowej obory, która pomieści nawet 200 krów. Jest to dla nich duże wydarzenie. Pozostali bohaterowie serialu także tworzą nowe konstrukcje. Gienek i Jastrząb robią korytka dla drobiu, a Bogdan z Borowskich Ciborów z pomocą rodziny buduje budę dla psa. Jaki będzie efekt ich starań? Więcej w 17. odcinku piątego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie”.

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatboxgo.pl

Gienek i Jastrząb z Plutycz odwiedzają Walka, aby razem skonstruować korytka dla drobiu. Materiał pochodzi z tartaku. Po wykonaniu trzech koryt rolnicy udają się do gospodarstwa Gienka i umieszczają je na miejscu. Gospodarz wypełnia je karmą. Drób szybko przyzwyczaja się do nowych konstrukcji na swoim terenie.

W Borowskich Ciborach Bogdan buduje budę dla psa. Przy pracy pomagają mu dzieci, ale rolnik uważa, że są opieszałe. Bogdan i Michał jadą po koła poddane procesowi wulkanizacji.

Justyna i Łukasz w Ciemnoszyjach uzyskali nowe stanowiska w oborze. Teraz zajmują się sprzątaniem i wapnowaniem, aby w końcu móc powiększyć stado.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.