2023-04-14

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 5, odcinek 16: Remont generalny

0

Podczas budowy nowych stanowisk dla koni dochodzi do drobnych uszczypliwości. Jarek, Maciek i ojciec Agnieszki mają różne koncepcje realizacji planu. W Plutyczach Gienek i Jastrząb zajmują się bieleniem drzew. W Tykocinie Szymek i Patrycja obcinają racice zwierzętom, a później dyskutują o weselu. Co jeszcze spotyka bohaterów serialu? Więcej w 16. odcinku piątego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie”.

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatboxgo.pl

Podczas karmienia drobiu w błocie marnuje się dużo pokarmu. Walek postanawia skonstruować karmniki dla zwierząt kolegów z Plutycz. W tartaku wybiera sosnowe deski. Gienek i Jastrząb na prośbę Pauliny mają zająć się bieleniem drzew.

W Bronowie Jarek i Agnieszka organizują nowe stanowiska dla koni. Ojciec rolniczki wraz z Maćkiem przyjeżdża pomóc przy pracy. Dochodzi do przyjacielskich sporów między panami, którzy mają odmienne  pomysły na zrealizowanie planu.

W Tykocinie Wiesia po raz pierwszy przyrządza syrop leszczynowy. Mikstura ma działanie przeciwzapalne. Musi też wydoić jedną z owiec, aby jej mlekiem nakarmić jagnię bez matki. Patrycja, Szymek i ojciec obcinają racice zwierzętom. Owce czeka też odrobaczanie. Szymek i Patrycja muszą przedyskutować kilka spraw dotyczących przygotowań do wesela.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:15 w Telewizji FOKUS TV.