2023-01-27

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 5, odcinek 5: Transport siana

0

Emilka z pomocą babci przewozi ususzoną trawę, by dostarczyć zwierzętom paszę. Ekipa z Plutycz wraz z Arturem i Marcinem z Moniek usiłuje usunąć drzewo z pola. Nie przychodzi im jednak to zbyt łatwo. Agnieszka i Jarek z Bronowa kontrolują przebieg wiercenia ujęcia wody. Co jeszcze przydarza się ulubionym bohaterom? Więcej przygód w 5. odcinku piątego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie”.

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatgo.pl

W Plutyczach Andrzej, Gienek i Jastrząb wraz z Marcinem i Arturem z Moniek muszą usunąć drzewo z pola. Przeszkadza ono w pracach na roli. Panowie spierają się, jak należy to zrobić. Drzewo stawia opór i rolnicy potrzebują ciągnika.

Emilka z Laszek w towarzystwie babci wygania gęsi na dwór. Laurka się ich boi. Rolniczka i Karol nadzorują krycie kóz. Muszą też przetransportować siano na pastwisko, by dokarmić zwierzęta.

W Bronowie Agnieszka i Jarek postanowili zainwestować w wiercenie ujęcia wody, co jest konieczne dla pojenia inwentarza. Rolnicy obserwują przebieg pracy. Na czystą wodą będzie trzeba jednak poczekać.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:15 w Telewizji FOKUS TV.