2022-05-12

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 4, odcinek 20: Baranek u Emilki

0

Czy małemu Bubu udało się znaleźć nową mamę w gospodarstwie w Laszkach? A co słychać u innych bohaterów? Gienek i Andrzej odwiedzają Tomka i Monikę w Pokaniewie. Jak sobie poradzili z maszynami? To trzeba zobaczyć! Do tego odwiedziny w Śledzianowie u Diany i Dominika. Więcej w 20. odcinku czwartego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” w Fokus TV.

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatgo.pl.

Do Moniki i Tomka przyjeżdżają Gienek i Andrzej. Ostatni z rolników ma pomóc gospodyni w przenoszeniu cielaka do budki, a gospodarzowi - w przygotowaniu paszy i ściółkowaniu. Gienek opowiada Monice o swatach Andrzeja z pewną kobietą.

W Laszkach Emilka i jej brat Krzysztof zamierzają stworzyć skalny ogródek. W odcinku także odpowiedź, czy jej nowy baranek Bubu znalazł wśród mieszkanek gospodarstwa jakąś nową mamę. Ponadto Emilka oddziela klacze Iskrę i Kaję, matkę i córkę, aby ta młodsza przyzwyczaiła się do stanowiska w stajni.

Dużo prac także w Śledzianowie. Diana, żona Dominika, karmi stado alpak marchewkami. Para musi też ostrzyc swoje owce walijskie czarnonose.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.

Komentarze