2022-05-07

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 4, odcinek 19: Wiosenne porządki

0

W Plutyczach, pomimo zimowej aury, czas na pozbycie się różnych rzeczy. W Borowskich Ciborach Bogdan z synem układają klacz do zaprzęgu. Z kolei w Pokaniewie Tomek i Wiesiek przenoszą małego cielaczka do innej zagrody. Co jeszcze w życiu bohaterów programu? Więcej w 19. odcinku czwartego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” w Fokus TV.

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatgo.pl.

Andrzej, Gienek i Sławek robią porządki. Zamierzają wywieźć niepotrzebnie zajmujące przestrzeń rzeczy, między innymi lodówkę. Siostra Andrzeja również chce się pozbyć niektórych przedmiotów. Następnie rolnicy przygotowują się do karmienia i czyszczenia klaczy.

Bogdan i dzieci toczą bitwę na śnieżki. Gospodarz wraz z Krzyśkiem przyzwyczaja do chodzenia w zaprzęgu nową klacz. Potem czas na jego święto! Z okazji urodzin Agnieszka szykuje dla niego tort.

W Pokaniewie Monika i jej znajome ozdabiają wieniec, który ma stanowić dekorację przydrożnych krzyży - katolickiego i prawosławnego. Inne zajęcia mają Tomek i Wiesiek, bo przenoszą małego cielaczka do innej zagrody.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.

Komentarze