2022-04-21

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 4, odcinek 17: Kłopoty z jałówkami

0

Nowe krówki Justyny i Łukasza zaczęły ssać sobie ogony, co powoduje powstawanie ran. W Plutyczach rodzina Onopiuków przywozi deski z tartaku, żeby wzmocnić ściany starego chlewu. Bogdan z Bronowskich Ciborów wraz z dziećmi pilnuje, aby jedna z owiec nie odtrąciła nowo narodzonego jagnięcia. Jakie jeszcze przygody spotkają ulubionych bohaterów? Więcej w 17. odcinku czwartego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” w Fokus TV.

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatgo.pl.

Walek zawozi Gienka i Andrzeja do tartaku, aby wybrać deski potrzebne do wzmocnienia ścian starego chlewu. Po powrocie wszyscy trzej zabierają się do pracy. Nie bez kłopotów udaje im się w końcu wzmocnić ściany budowli od wewnątrz i zewnątrz.

W Bronowskich Ciborach urodziły się jagnięta. Krzysztof, Kinga i Bogdan muszą dopilnować, aby jedna z owiec nie odtrąciła malucha. Z wizytą do gospodarstwa przyjeżdża Maciek. Pomaga przy demontażu i naprawie dachu.

W Ciemnoszyjach prace przy najnowszej inwestycji w gospodarstwie Justyny i Łukasza dobiegają końca. W nowych pomieszczeniach zostaje zamontowany wielki zbiornik na mleko. Justyna z córką Anią karmią kilkutygodniowe cielęta mlekiem podawanym z butelek ze smoczkami.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.

Komentarze