O serialu

Każdy z nas był kiedyś w ZOO. Ale co się tam dzieje, kiedy nie patrzymy? W miejscach niedostępnych dla zwiedzających umieściliśmy kamery i cierpliwie obserwowaliśmy każde wydarzenie. Dzięki temu możemy odkryć przed Wami sekretne i niejednokrotnie zaskakujące życie mieszkańców wrocławskiego ZOO. Ten najstarszy ogród zoologiczny w Polsce jest domem dla ponad 9 tysięcy dzikich zwierząt, które zapraszają Was do poznania ich niezwykłego życia.

 

Wbrew pozorom codzienność w ZOO to nie tylko sielanka. Tutaj trzeba walczyć o swoje, nawiązywać przyjaźnie i wychowywać potomstwo. Zwierzęta mają swoje humory, bywają uparte, flirtują, zakochują się, ale wchodzą w trwające wiele lat konflikty. Dzięki serii „Sekretne życie ZOO” możecie stać się świadkami tych wydarzeń!

 

W ZOO bardzo ważną rolę odgrywają opiekunowie zwierząt, dla których praca to prawdziwa pasja. Swoich podopiecznych traktują jak członków rodziny, ciesząc się zwłaszcza z narodzin nowych mieszkańców.

 

„Sekretne życie ZOO” to seria dla całej rodziny, która pozwoli zrozumieć, jak niewiele różnimy się od zwierząt oraz jak wiele możemy się od nich nauczyć.