O serialu

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV odsłania kulisy pracy elektromonterów i energetyków w największych elektrowniach w Polsce. Ponieważ prądu nie widać Telewizja FOKUS TV pokaże tych, którzy są odpowiedzialni za jego wytwarzanie i bezproblemowy przepływ.

 

Choć ludzie starają się być niezawodni – technika i natura bywają kapryśne. Wtedy, z pełną mocą, wkraczają ELEKTRYCZNI. W serialu zobaczymy to, co zwykle nie dostępne do oglądania na co dzień, jak np. kulisy budowy jednego z najnowocześniejszych bloków energetycznych o mocy 910 MW w Elektrowni Jaworzno.

 

Serial obfituje także w sceny pokazujące codzienną, trudną pracę elektromonterów. Zawsze pod presją czasu, pracując niejednokrotnie w trudnych warunkach robią wszystko, by prąd nieprzerwanie płynął do domów.

 

Mocnym punktem serialu są atuty wizualne produkcji. Niewątpliwie duże wrażenie na widzach robią ujęcia z dronów, a dzięki kamerom GoPro zasiadający przed telewizorami poczują się jakby byli w samym sercu ryzykownej akcji. Niezwykłe animacje, pojawiające się w każdym odcinku, pozwalają na lepsze zrozumienie specyfiki poszczególnych budowli i działań podejmowanych przez bohaterów serialu, a tym samym staną się punktem zaczepienia dla wyobraźni widzów.

Wideo