O programie

Program poradnikowy dla miłośników wędkowania. Zrealizowana na zlecenie kanału polska produkcja skierowana do wszystkich pasjonatów wędkarstwa - zarówno do wędkarzy doświadczonych, jak i do osób, które dopiero planują rozpocząć przygodę z tą popularną formą spędzania wolnego czasu.

 

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce przeróżne środowiska. Wędkują mężczyźni, kobiety, dzieci i seniorzy. W serii „Wędkarz na tropie” tajniki sztuki wędkowania odkryje przed widzami Tomek „Wieczny” Wieczorek, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym. W kolejnych odcinkach prowadzący opowie, jak zostać wędkarzem i jak wędkować z sukcesem.

 

Możliwość obcowania z dziewiczą naturą i chęć przechytrzenia ryby pochłania rzesze ludzi w różnym wieku. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Jedyne, co staje czasem na przeszkodzie, to brak wiedzy, jak zacząć, gdzie pójść na ryby, na co łowić.

 

W kolejnych odcinkach programu Wieczorek będzie w teorii i w praktyce opowiadał o swoim sposobie na sukces. I choć wielu metod nie stosował już od dłuższego czasu, to przecież jest, jak z jazdą na rowerze – tego się po prostu nie zapomina.

 

Wędkowanie daje nieocenioną możliwość obcowania z naturą i podziwiania jej piękna. Przed ekrany zapraszamy zatem także miłośników filmów przyrodniczych.