2024-03-22

„Działkowcy” - sezon 2, odcinek 8: Za bramą ogrodu

0

Druga odsłona produkcji opowiadającej o osobach ceniących sobie kontakt z naturą. Ogródki działkowe w Polsce stały się dla wielu właścicieli małym rajem. Czasem służą relaksowi, czasem są przestrzenią wytężonej pracy, a dla niektórych artystów stanowią atelier. Zobacz ósmy odcinek drugiego sezonu emitowany w niedzielę 24 marca o godz. 21:00 w FOKUS TV.

Odwiedziny na poziomie
W Świnoujściu odbywają się wizytacje działek. Zapracowana pani prezes wpada do Tamary i Krzysztofa. Pierwszy raz od trzydziestu lat posiadania działki małżeństwo gości taką ważną postać w swoim ogródku.

Swojskie wesele
Jacek odwiedza Sylwię i jak zawsze zastaje ją przy pracy. Mężczyzna ma na wydaniu syna i planuje zorganizować młodym wiejski stół. Wspólnie sporządzają poglądowy rysunek i omawiają poszczególne kroki w realizacji projektu.

Spotkanie z niespodziankami
W Warszawie dwa małżeństwa nowicjuszy odwiedzają się na działkach. Andrij i Angela zapraszają na ukraińskie specjały, ale liczą też na pomoc w sprawie wyniesienia starej wanny, czym zaskakują przybyszy nastawionych na relaks.

Nowe doświadczenia
Najbardziej doświadczony działkowiec pan Piotr mierzy się z robotem. Jak sobie poradzi z takim wyzwaniem?

Działkowcy w niedzielę o godz. 21:00 w Telewizji FOKUS TV.