2024-02-09

„Działkowcy” - sezon 2, odcinek 2: Spa we własnym ogrodzie

0

Druga odsłona produkcji opowiadającej o osobach ceniących sobie kontakt z naturą. Ogródki działkowe w Polsce stały się dla wielu właścicieli małym rajem. Czasem służą relaksowi, czasem są przestrzenią wytężonej pracy, a dla niektórych artystów stanowią atelier. Zobacz drugi odcinek drugiego sezonu emitowany w niedzielę 11 lutego o godz. 21:00 w FOKUS TV.

Różne zainteresowania
W Tychach Marek i Teresa często pracują na działce, przeciwko czemu buntuje się ich córka, która woli odpoczywać przy sziszy.

Działkowe spa
Sylwia i jej siostra proponują prezesowi wypróbowanie odżywek kosmetycznych przygotowanych z dóbr zebranych na działce. Jacek poddaje się zabiegom.

A może mural?
W Świnoujściu Krzysztof i Tamara odkrywają, że zarząd postawił wielki kamienny blok we wjeździe na działki po to, aby uniemożliwić używanie samochodów w ROD. Tamara wpada na pomysł, żeby ozdobić tę przeszkodę kolorowymi rysunkami.

Naturalny porządek
W Warszawie Wojtek odbiera upomnienie od zarządu i musi zaprowadzić porządek na działce. Nie odpowiada mu ten nakaz, ponieważ uważa, że dzikość nadaje charakter jego ogródkowi.

Działkowcy w niedzielę o godz. 21:00 w Telewizji FOKUS TV.