2023-05-19

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 5, odcinek 21: Idealna współpraca

0

Tomek i Monika znów udowadniają, że są dobrze dobranym małżeństwem. Mężczyzna po raz pierwszy wykonuje tzw. głęboszowanie, które ma użyźnić glebę. W Plutyczach Paulina i Andrzej kupują sadzonki, które następnie sadzą na podwórku. W Ciemnoszyjach ciąg dalszy inwestycji - Justyna i Łukasz zamawiają nowe budki dla cielaków. To jednak nie koniec zakupów. Więcej w 21. odcinku piątego sezonu „Rolnicy. Podlasie” w Fokus TV.

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatboxgo.pl

Paulina i Andrzej jadą do sklepu ogrodniczego po sadzonki. W Plutyczach praca wre. Mąż rolniczki wraz z pomocnikami maluje bramę i ogrodzenie. W podziękowaniu za wsparcie Jastrząb otrzymuje prezent - sadzonkę róży.

W Pokaniewie Tomek i Monika wykopują krzewy z maliniaka, w którym rosną wysokiej jakości owoce. Rolniczka wysyła sadzonki przyjaciołom i członkom rodziny. Tomek i Wiesiek przeprowadzają w polu wzruszanie głębokich warstw gleby.

W Ciemnoszyjach Justyna spodziewa się transportu budek dla cielaków. To droga inwestycja, ale Łukasz utrzymuje, że konieczna. Gospodarz kupuje również samobieżny pojazd rozwożący mleko dla młodych zwierząt.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.