2023-03-30

„Miasto Wieś”: Drugi sezon od 2 kwietnia na antenie Fokus TV

0

Rodziny na co dzień mieszkające na wsi i w mieście zamieniają się na kilka dni miejscami. To dla nich wyjątkowa okazja, żeby spojrzeć na swoje codzienne sprawy z innej perspektywy i dostrzec, że rzeczywistość może wyglądać zupełnie inaczej. Jak odnajdą się w nowym środowisku? Oglądaj drugi sezon serialu dokumentalnego „Miasto Wieś” od 2 kwietnia w niedzielę o godz. 21:00 w Fokus TV.

Rolnik w wielkim mieście
W tej produkcji dochodzi do wyjątkowej zamiany miejsc, w której uczestniczą rodziny ze wsi i miasta. Osoby na co dzień pracujące na roli wierzą, że w ten sposób odpoczną wreszcie od swoich obowiązków. Opieka nad gospodarstwem trwa cały dzień i nie ma wielu okazji, kiedy mogą sobie pozwolić na chwilę wytchnienia. Udział w programie to dla nich okazja do poznania innego stylu życia i spróbowania miejskich atrakcji.

Jestem z miasta. To widać?
Miastowi, którzy zastępują rolników w obowiązkach w kurniku, czy stajni przekonują się na własnej skórze, że zwierzętom należy okazywać dużo cierpliwości i uwagi. Zarówno uczestników programu, jak i widzów przed telewizorami czeka wiele niespodzianek.

   

Miasto Wieś w niedzielę o godz. 21:00 w Telewizji FOKUS TV.