2022-09-18

„Miasto Wieś” - odcinek 11: Upragniony wyjazd z siostrą

0

Nadchodzą długo wyczekiwane chwile. Co Karolina Goch i Dominika Maś robią w Warszawie? Marek i Izabela udostępniają swój dom i zachęcają do niecodziennej aktywności. Chodzi o grę na gitarze w publicznym miejscu w centrum stolicy. A jak małżeństwo radzi sobie w gospodarstwie? Więcej w 11. odcinku serialu „Miasto Wieś” w Fokus TV.

Oglądaj Miasto Wieś online na polsatgo.pl.

Karolina Goch to zapracowana mama dwójki dzieci, która na udział w programie dała się namówić mężowi. Z kim udaje się do miasta? - Jesteśmy ze sobą bardzo związane, ale rozmawiamy tylko telefonicznie, bo nie mamy czasu na spotkania. Dlatego bardzo cieszę się na ten wyjazd - mówi jej towarzyszka podróży i siostra Dominika Maś.

Do gospodarstwa, nad którym pieczę trzyma Robert Goch, przyjeżdżają Marek Szymański i jego żona Izabela Zasztowt. - Dawno nigdzie nie wyjeżdżaliśmy. Praca, rutyna, zmęczenie. Myślę, że wyjazd pozytywnie wpłynie na nasz związek - mówi mężczyzna, któremu przy pakowaniu dopisuje humor. Czy będzie tak samo, kiedy przyjdzie im poznać pracę na wsi? Razem z nimi jedzie także siedemnastoletni syn Staś.

Miasto Wieś w niedzielę o godz. 21:00 w Telewizji FOKUS TV.