2022-12-30

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 5, odcinek 1: Para gości z Kujaw

0

Emilka i Karol przyjmują w swoim gospodarstwie Mariusza i Lilkę. Najpierw goście pomagają im w obowiązkach, a następnie przychodzi czas na wspólny posiłek. Ekipa z Plutycz zabiera się za pracę w oborze. Nie zapomina jednak przekazać życzeń noworocznych. Bogdan składa wizytę specjaliście od tuningowania ciągników. Jakie jeszcze przygody spotykają bohaterów produkcji? Odpowiedź w 1. odcinku piątego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie”.

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatgo.pl.

Gienek i Jastrząb odpoczywają na belach siana. Drzemkę zakłóca pojawienie się Andrzeja. Przyjeżdżają też Artur i Marcin z Moniek, by pomóc przy zbieraniu drewna do nowej przegrody i jej stawianiu. Andrzej zdaje się zadowolony z rezultatu. Wszyscy składają noworoczne życzenia.

W Laszkach Emilka i Karol przyjmują parę z Kujaw. Mariusz i Lilka są nie tylko gośćmi, lecz także pomocnikami. Panie czyszczą koziarnię, natomiast mężczyźni przygotowują ciągnik, który musi przejść przegląd. Po pracy wszyscy przygotowują jedzenie i spożywają je na świeżym powietrzu.

Bogdan z bliskimi składa wizytę Darkowi, specjaliście od tuningowania ciągników. Gospodarz pokazuje odnowioną maszynę i swoje konie. Jeden z nich umaszczeniem przypomina dalmatyńczyka. Kinga zdradza swoje marzenia na rok 2023.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:15 w Telewizji FOKUS TV.