2022-09-10

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 4, odcinek 37: Wsparcie dla Emilki

0

W Laszkach pojawia się Adrian, który pomaga gospodyni zająć się inwentarzem. W Plutyczach Gienek i Andrzej przygotowują się do siewu rzepy, jednak preferują różne metody tej czynności. Łukasz w Ciemnoszyjach natomiast zaprojektował specjalne urządzenie, które ma pomóc zgarniać obornik. Zobacz, co jeszcze wydarzyło się w 37. odcinku czwartego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” w Fokus TV.

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatgo.pl.

W Plutyczach Gienek i Jastrząb muszą napoić krowy i przygotować siew rzepy oraz nawozy. Pierwszy z panów jest przyzwyczajony do tradycyjnych metod i postanawia siać ręcznie.

W Laszkach Adrian odwiedza Emilkę i pomaga jej zająć się inwentarzem. W gospodarstwie pojawia się też weterynarz Rafał, aby sprawdzić stan kózki leczonej na zapalenie wymienia.

W Ciemnoszyjach rolnicy mają ręce pełne roboty. Łukasz zaprojektował urządzenie do zgarniania obornika i teraz musi wymienić zniszczoną skrzynkę elektryczną. Justyna z jednym z pracowników również ma co robić. Gospodarze mogą liczyć na pomoc najstarszego syna, Wojtka.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.