2022-09-02

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 4, odcinek 36: Czyszczenie studni

0

Artur i Jurek wybierają muł ze studni. To zadanie jednak ich znacznie przerasta. Onopiukowie z Plutycz porządkują skoszone siano, Gienek uczy się także obsługi opryskiwacza. Łukasz z Ciemnoszyj przygotowuje oborę do budowy, a Justyna szczepi krowy. Co jeszcze wydarzyło się w 36. odcinku czwartego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” w Fokus TV.

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatgo.pl.

Andrzej, Jastrząb i Gienek są na łące, gdzie muszą uporządkować skoszone siano. Pierwszy z panów zachwala nową rozstrząsarkę. Gienek opowiada o czasach, kiedy nie było takich urządzeń. Następnie wraz z Jastrzębiem idzie do Walka, któremu trzeba pomóc przy produkcji preparatu do oprysków. Gienek ma okazję nauczyć się używać opryskiwacza.

W Ciemnoszyjach Łukasz wykorzystuje okres przed żniwami. Przygotowuje się do budowy nowej obory. Tymczasem Justyna zajmuje się szczepieniem krów. Ten zabieg pozwala utrzymywać zwierzęta w dobrym zdrowiu.

Artur jedzie do Jurka, by pomóc mu z oczyszczaniem studni. Okazuje się, że praca jest zbyt wyczerpująca i czasochłonna nawet dla dwóch osób. Panowie planują wykorzystać pompę przy innej okazji.

Rolnicy. Podlasie” w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.

Komentarze