2021-10-08

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 3, odcinek 31: Zmiany w oborze

0

Andrzej na polecenie nadzoru sanitarnego montuje w budynku poidła dla krów. Emilka i Karol w Laszkach zajmują się stadem kóz, podczas gdy mama i babcia rolniczki pilnują małej Laury. Jarek żartuje na temat nowego silosu, który stanie w ich gospodarstwie. Co jeszcze wydarzyło się w ich życiu w 31. odcinku trzeciego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” w Fokus TV?

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatgo.pl.

W Laszkach Emilka i Karol doją kozy i owce. Mężczyzna nie jest jeszcze zbyt dobrze zaznajomiony ze stadem i pracą nad nim. Czeka go jeszcze wywożenie nieczystości z koziarni. Mama i babcia Emilki sprawują tymczasem pieczę nad Laurą. Następnie rolniczka musi zająć się naprawą lonżownika.

W Bronowicach Agnieszka i Jarek zabezpieczają folią bele świeżego siana. Choć naraża ich to na koszty, zapobiega utracie paszy. W pracy towarzyszy im mama rolnika. Wkrótce ma zostać dostarczony nowy silos.

W Plutyczach Andrzej montuje poidła dla krów w oborach. Mimo iż takie jest polecenie nadzoru weterynaryjnego, gospodarz nie jest przekonany do tego pomysłu. Podobnie jak Gienek.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.

Komentarze