2021-09-30

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 3, odcinek 30: Strzyżenie byka

0

Maciek wykonuje nietypowe zabiegi kosmetyczne w swoim gospodarstwie. W ten sposób nie tylko dba o komfort zwierząt, ale też okazuje im szacunek, o czym rozmawia z przyjacielem. Andrzej i Gienek robią porządek w swoich obórkach, a do gospodarstwa Emilki przychodzi weterynarz, gdyż jedna z kóz doznała kontuzji. Co jeszcze działo się w 30. odcinku trzeciego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” w Fokus TV?

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatgo.pl.

W Plutyczach Andrzej i Gienek z pomocą Jastrzębia w oczekiwaniu na ekipę ze specjalnym wapiennym opryskiem doprowadzają do ładu swoje obórki. Pierwszy z rolników wyjaśnia, że przyczyną, dla której nie prowadzi gospodarstwa mlecznego, jest brak kobiety w jego życiu. Tłumaczy również, że nie ma pieniędzy na nowe inwestycje. Gienek i Jastrząb w czasie pracy rozmawiają o podróżach i lataniu samolotem.

Gospodarstwo Emilki w Laszkach odwiedza weterynarz, jeden z niewielu, który zna się na kozach. Jedna z podopiecznych rolniczki wymaga punkcji, gdyż doznała kontuzji w starciu z inną.

Maciek z Kundzicz dostaje koziołka, kolegę dla Capa. Z uwagi na nastawienie Terrora do nowego towarzysza, na razie Maciek umieszcza zwierzęta w osobnej zagrodzie. Następnie gospodarz wraz ze znajomym strzyżą byka. W czasie pracy rozmawiają o traktowaniu zwierząt.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.

Komentarze