2019-07-17

„Ziemia - zabójcza planeta”: Potęga żywiołów

0

W przeszłości Ziemia przeszła szereg gwałtownych i spektakularnych zmian, naznaczonych w głównej mierze przez niszczycielskie kataklizmy. W programie „Ziemia - zabójcza planeta” przeanalizowane zostaną najbardziej przejmujące nagrania amatorskie oraz relacje naocznych świadków ataków żywiołów.

Autorzy programu „Ziemia - zabójcza planeta” przedstawiają i analizują przyczyny, przebieg oraz konsekwencje kataklizmów. Odtwarzają również historie ludzi, którzy byli świadkami tych dramatycznych zdarzeń, opierając się na ich relacjach i archiwach. Czy przyroda mówi nam, że zagłada Ziemi jest blisko? Jak doszło do ostatnich kataklizmów? Poznaj świadectwa niszczącej siły Matki Natury.

  

Zdążyć przed huraganem

W programie „Ziemia - zabójcza planeta” przeniesiemy się na Florydę, gdzie potężny huragan zabił prezentera pogody. Następnie dowiemy się jakie spustoszenia poczynił ogromny pożar w Rosji. Jak to możliwe, że tak szybko stał się zagrożeniem dla walczących z nim strażaków? Na koniec zaprezentowane zostaną nagrania z Korei Południowej, gdzie na skutek masywnego osunięcia się ziemi doszło do katastrofy na ruchliwej trasie.

Emisja 3 sierpnia o godz. 18:00 w Telewizji Fokus TV.

Błotna masakra

Matka Natura po raz kolejny pokazuje swoje gniewne oblicze. W tym odcinku będziemy świadkami ogromnej tragedii w południowej Kalifornii, gdzie lawina błotna zabiła na polu biwakowym czternaście osób. Przekonamy się również, jak niebezpieczne mogą być tornada, których siła wiatru wynosi 200 km/h. 

Emisja 4 sierpnia o godz. 18:00 w Telewizji Fokus TV.

„Ziemia - zabójcza planeta” oglądaj w soboty i niedziele o godz. 18:00 w Telewizji Fokus TV.

Komentarze
© Fokus TV 2019