2019-01-29

„Gwiazdy Lombardu”: Wszystkie 19 sezonów tylko w Fokus TV

0

Instytucja pożyczek pod zastaw ma długą historię. Właściciele lombardów pomagali ludziom związać koniec z końcem, wypłacając pieniądze w zamian za wartościowe przedmioty. Na podobnych zasadach funkcjonuje biznes bohaterów programu „Gwiazdy Lombardu”. Co wydarzy się w najbliższym sezonie?

Harrisonowie prowadzą swój lombard w Las Vegas - mieście, w którym ludzie często potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Richard, jego syn Rick i wnuk Corey udzielają pożyczek pod zastaw. Ich zarobek w dużej mierze zależy od tego, czy potrafią właściwie ocenić przedmioty przynoszone przez klientów. Do lombardu Harrisonów trafiają najróżniejsze rzeczy - od klasycznych samochodów po samurajskie miecze. W tym biznesie każdy ma swoją historię i wszystko ma swoją cenę.

Co wydarzy się w najbliższych odcinkach programu, ukazującego kulisy funkcjonowania czynnego przez całą dobę lombardu w Las Vegas? W piątej serii zobaczymy wycenę m.in.: naturalnych rozmiarów figury postaci z „Gwiezdnych wojen” - Jar Jar Banksa i Dartha Maula, kolekcji magazynów „Sports Illustrated” z pierwszych lat istnienia czasopisma oraz w pełni sprawnego transportera opancerzonego z czasów drugiej wojny światowej - M3 scout car.

„Gwiazdy Lombardu” od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 oraz w sobotę i niedzielę o godz. 13:25 w Telewizji Fokus TV.

Komentarze
© Fokus TV 2019