2023-03-29

„Sekretne życie ZOO”: Poznaj zaskakujące zwyczaje zwierząt

0

Serial pokazuje tajemnicze zachowania mieszkańców wrocławskiego obiektu. To najstarszy ogród zoologiczny w Polsce, w którym żyje ponad dziewięć tysięcy dzikich zwierząt. Ukryte kamery pokazują ich życie w pełnej krasie: od nawiązywania przyjaźni, przez flirty aż po konflikty czy wychowywanie potomstwa, a także jak ogromną rolę odgrywają opiekunowie zwierząt. „Sekretne życie ZOO” na antenie Fokus TV od 2 kwietnia w niedzielę o godz. 17:00.

Tajemnice mieszkańców wrocławskiego ZOO

Każdy z nas był kiedyś w ZOO. Ale co się tam dzieje, kiedy nie patrzymy? W miejscach niedostępnych dla zwiedzających umieszczone zostały kamery, aby cierpliwie obserwować każde wydarzenie. Dzięki temu można odkryć przed widzami sekretne i niejednokrotnie zaskakujące życie mieszkańców wrocławskiego ZOO. Ten najstarszy ogród zoologiczny w Polsce jest domem dla ponad dziewięciu tysięcy dzikich zwierząt, które zapraszają do poznania ich niezwykłego życia.

Zwierzęce przyjaźnie, konflikty i zaloty

Wbrew pozorom codzienność w ZOO to nie tylko sielanka. Tutaj trzeba walczyć o swoje, nawiązywać przyjaźnie i wychowywać potomstwo. Zwierzęta mają swoje humory, bywają uparte, flirtują, zakochują się, ale wchodzą w trwające wiele lat konflikty. Dzięki serii „Sekretne życie ZOO” widzowie mogą stać się świadkami tych wydarzeń!

Opiekunowie z pasją

W ZOO bardzo ważną rolę odgrywają opiekunowie zwierząt, dla których praca to prawdziwa pasja. Swoich podopiecznych traktują jak członków rodziny, ciesząc się zwłaszcza z narodzin nowych mieszkańców.

„Sekretne życie ZOO” to seria dla całej rodziny, która pozwala zrozumieć, jak niewiele różnimy się od zwierząt oraz jak wiele możemy się od nich nauczyć.

„Sekretne  życie ZOO” od 2 kwietnia w niedzielę o godz. 17:00 w Telewizji FOKUS TV.