2022-12-31

„Rolnicy. Podlasie”: Piąty sezon od 1 stycznia w Fokus TV

0

Nowe odcinki hitowej produkcji na antenie w każdą niedzielę o godz. 20:15. W piątym sezonie ulubieni bohaterowie widzów, m.in. Emilka i Karol z Laszek, rodzina Bogdana z Borowskich Ciborów, Andrzej i Gienek z Plutycz oraz ich przyjaciele, Jastrząb i Walek, stają przed kolejnymi wyzwaniami. Ich gospodarstwa dobrze prosperują, a wraz z rozwojem, w głowach rolników pojawiają się nowe pomysły! Oglądaj piąty sezon serialu „Rolnicy. Podlasie” od 1 stycznia w niedzielę o godz. 20:15.

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatgo.pl.

Nowe wyzwania na Podlasiu

W piątym sezonie programu dokumentaliści powracają na Podlasie, aby sprawdzić, jak wiedzie się znanym wszystkim widzom bohaterom serii. W ich życiu wiele się dzieje. Szykują się poważne zmiany! Gospodarstwa się rozwijają, pojawiają się nowe zwierzęta. Rolnicy snują coraz śmielsze plany dotyczące pracy i przyszłości.

Ulubieni bohaterowie 

W premierowych odcinkach serialu „Rolnicy. Podlasie” nie brakuje ulubieńców widzów, czyli Andrzeja i Gienka. W realizacji ich nietypowych pomysłów pomagają im wierni znajomi - Jastrząb i Walek. W piątym sezonie również zmagania Emilki, która musi mierzyć się nie tylko z pracą w gospodarstwie, ale także z wyzwaniami macierzyństwa. Na szczęście jej bliscy zawsze są chętni do pomocy. Tomek i Monika z Pokaniewa szukają nowych rozwiązań, które pomogą im rozwijać ich gospodarstwo. Justyna i Łukasz z Ciemnoszyj dbają o swoje liczne zwierzęta, a Bogdan z Borowskich Ciborów z należytą uwagą pielęgnuje swoje piękne klacze.

Premierowe odcinki tylko w Fokus TV
„Rolnicy. Podlasie” to autorska produkcja Fokus TV. Cykl cieszy się ogromną popularnością i ma kilkukrotnie wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników stacji.

  

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:15 w Telewizji FOKUS TV.