2022-09-04

„Miasto Wieś” - odcinek 9: Rodzinne atrakcje w stolicy

0

Edyta i Piotr chcą pokazać dzieciom, jak wygląda życie w dużym mieście. W Warszawie wybierają się między innymi na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki. Z kolei rodzina ze stolicy przybywa do ich gospodarstwa z zamiarem poznania zupełnie innej perspektywy życia. Czym jeszcze zaskakuje ich zamiana miejsc i jakie wyciągają z tego wnioski? Więcej w 9. odcinku serialu „Miasto Wieś” w Fokus TV.

Oglądaj Miasto Wieś online na polsatgo.pl.

Edyta Urbaniak, żona Piotra, rolnika ze wsi Kobylniki. Przez całe życie patrzy przez pryzmat gromadki dzieci. Ma ich siedmioro, a pięcioro zabiera ze sobą do Warszawy. Jak mówi, to właśnie z ich względu zgodziła się na udział w programie. Chce, żeby zobaczyły, jak żyje się w dużym mieście. Jej mąż był w stolicy dwadzieścia lat temu i jest ciekawy, jak w tym czasie zmieniło się miasto.

W oborze, stajni, kurniku i na polu zastępują ich miastowi. Patrycja Kruk - mama dwóch maluchów - i jej mąż Adrian - barman i właściciel firmy cateringowej - to para otwarta na nowe możliwości. Wyjazd na wieś jest dla nich kolejnym etapem poznawania świata. Jak odnajdują się w zupełnie nowych okolicznościach?

Miasto Wieś” w niedzielę o godz. 21:00 w Telewizji FOKUS TV.

Komentarze