2021-11-20

„Kryptonim szef PL” - sezon 2, odcinek 2: Makaronowy gigant

0

PolMak jest jednym z największych producentów makaronów w Polsce. Jego prezes, Dominik Polak, wciela się w rolę stażysty. Dzięki temu chce poznać działanie swojej firmy od podszewki i przekonać się, które procesy wymagają optymalizacji. W nowe obowiązki wprowadzają go pracownicy produkcji czy magazynu, którzy najlepiej zdają sobie sprawę z istniejących w miejscu pracy bolączek. Na czym one polegają? Oglądaj 2. odcinek drugiego sezonu programu „Kryptonim szef PL”.

Oglądaj Kryptonim szef PL online na polsatgo.pl.

Od prezesa do stażysty
PolMak to jeden z największych producentów makaronów w Polsce. Tę rodzinną firmę założyła Pani Róża z Panem Grzegorzem Polakiem w Ludwinie. Syn założycieli, Prezes Dominik Polak, zdecydował się na odważny krok i wcielił się w rolę stażysty Macieja. Codziennie rano ramię w ramię poznaje od podszewki działanie poszczególnych działów swojej firmy.

Pełen przekrój stanowisk
Maciej na własne oczy może zobaczyć, jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach. Dzięki nowej perspektywie dostrzega, co można poprawić w kluczowych działach firmy: na magazynie, produkcji oraz w dziale sprzedaży.

Kryptonim szef PL w niedzielę o godz. 21:00 w Telewizji FOKUS TV.

Komentarze