2021-09-08

Serial „Rolnicy. Podlasie” bez przerwy do końca roku

0

Na wsi nie ma czasu na odpoczynek, a rolnicy pracują przez pełne dwanaście miesięcy. Dlatego Fokus TV zdecydował o emisji swojej autorskiej produkcji „Rolnicy. Podlasie” bez przerwy do końca 2021 roku. Widzowie mogą się szykować na kolejne wieczory w towarzystwie ulubionych bohaterów. Czym zaskoczą w nowych odcinkach? Trzeci sezon serialu w każdą niedzielę o godz. 20:00.

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatgo.pl.

W nowych odcinkach serialu „Rolnicy. Podlasie” dalsze perypetie dobrze znanych bohaterów: Gienia i Andrzeja, Emilki, Tomka, Agnieszki i Jarka. W trzecim sezonie pojawiły się także nowe postaci, jak na przykład mieszkający w Poświętnem bliźniacy Łukasz i Kamil, czy Michał z Poczopka. Jakie przygody spotkają mieszkańców Podlasia?

Tłem przygód wszystkich bohaterów jest Podlasie, czyli region krzyżujących się kultur - prawosławia i katolicyzmu. Wszyscy jednak kochają ziemię i kultywują spuściznę po rodzicach i dziadkach.

„Rolnicy. Podlasie” to autorska produkcja Telewizji FOKUS TV. Cykl cieszy się ogromną popularnością i ma kilkukrotnie wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników tej stacji. Pierwsze odcinki trzeciego sezonu oglądało średnio 1 milion widzów.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.

Komentarze