2019-09-05

„Misja Skarb 2”: Poznaj bohaterów nowego sezonu!

0

Na czym polega skala trudności dzisiejszych poszukiwaczy skarbów? Ślady bitwy pod Konarami, zaginiony amerykański bombowiec, ukryte towary IPN czy starożytne groby… Te i wiele innych pasjonujących tematów, odkryją uczestnicy drugiej serii, znakomitej produkcji Telewizji Fokus TV. „Misja Skarb 2” od 8 września w niedzielę o godz. 20.00.

„Misja Skarb 2” to najbardziej rozrywkowy serial, pozostającej liderem wśród stacji dokumentalnych, Telewizji FOKUS TV. Skierowany do pasjonatów historii, jej eksploratorów, poszukiwaczy tajemnic i odkrywców spiskowych mitów serial to iście ekscytująca przygoda. Bez wątpienia, miłośnicy weryfikowania historycznych faktów, nie będą narzekać na brak emocji oraz wrażeń!

Nowa dokumentalna seria, dostarczy najświeższych informacji z dziedziny eksploracji terenów Polski. Przy tym, niemal w duchu filmów Spielberga i ich nieposkromionego bohatera – Indiany Jonesa, nie zabraknie w niej dobrej zabawy i solidnej dawki humoru. Wszystko dzięki nietuzinkowym postaciom, które „Misja Skarb 2” sportretuje. Jej bohaterami jest trio poszukiwaczy, których determinacja, wiedza oraz osobliwe podejście do życia powoduje, że znajdują oni artefakty tam, gdzie inni już dawno się poddali. Dawid to prężny przedsiębiorca, który prowadzi własną firmę budowlaną. Znany jest jako doskonały organizator i mózg wszystkich operacji. Kiler jest człowiekiem o niezłomnym przekonaniu w sukces. Zawodowo zajmuje się inspekcją warszawskiego metra. Trzecim uczestnikiem jest Cichy. To dziarski sołtys o dużej odwadze i zapalony nurek.

Trójka eksploratorów, w drugim porywającym sezonie „Misji Skarb”, natrafi chociażby na ślad rzymskiego cmentarzyska w województwie świętokrzyskim, którego autentyczność oraz legalność samego odkrycia potwierdził później Wojewódzki Konserwator Zabytków w Kielcach.

„Misja Skarb 2” od 8 września w niedzielę o godz. 20.00.

Komentarze
© Fokus TV 2019