2019-06-07

Magdalena Stużyńska-Brauer: Kibicuję Ance

0

Dla niektórych licytacja to dobra zabawa, dla innych zastrzyk adrenaliny... Oglądaj „Wojny magazynowe” od poniedziałku do czwartku o godz. 18:25 i 20:55 w Telewizji Fokus TV.

W Stanach Zjednoczonych wynajmowanie schowków magazynowych do przechowywania rzeczy jest bardzo popularne. Kalifornijskie prawo pozwala wystawić na sprzedaż magazyn nieopłacany przez trzy miesiące. Kupujący nie wiedzą, co znajduje się w środku. Dopiero po licytacji mogą ocenić, czy zrobili interes życia, czy też stali się posiadaczami sterty rupieci.

Amerykanie uwielbiają licytacje wystawionych na sprzedaż schowków magazynowych. Nigdy nie wiadomo, co skrywają. Dla wielu to idealny sposób zarabiania na życie. Każda aukcja przynosi niespodzianki, a zapomniany schowek może kryć prawdziwe skarby. Najlepsi licytatorzy Ameryki prowadzą aukcje w emocjonujący sposób. Uczestnicy ostro rywalizują między sobą. Wszystkie chwyty są dozwolone. Muszą też przygotować się na wielkie rozczarowania, bo nigdy nie wiadomo, co kryje się za drzwiami magazynu.

„Wojny magazynowe” od poniedziałku do czwartku o godz. 18:25 i 20:55 w Telewizji Fokus TV.

Komentarze
© Fokus TV 2019