2021-11-06

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 3, odcinek 35: Porządki w stajni

0

Agnieszka i Jarek dbają o komfort zwierząt. Jedną z ich klaczy czeka trudny zabieg. W Pokaniewie Monika mierzy się z transportem cieląt, a Andrzej, Gienek i Sławek zakopują się w piaszczystej drodze, wracając z sianem na przyczepie. Co jeszcze wydarzyło się w 35. odcinku trzeciego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” w Fokus TV?

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatgo.pl.

Andrzej, Gienek i Sławek ładują siano na przyczepę. W drodze powrotnej spotyka ich niemiła przygoda – zakopują się w piaszczystej drodze. Ta sytuacja wymaga użycia silniejszego ciągnika. Andrzej bierze sprawy w swoje ręce. Gienek i Sławek rozmawiają na temat dzieci. Kiedy Andrzej wraca z maszyną, układają bele w stodole.

W Pokaniewie sąsiadka pomaga Monice w transporcie cieląt do budek. Następnie rolniczka poznaje działanie maszyny umożliwiającej sprawniejsze pojenie zwierząt. Dzieli się swoimi refleksjami na temat życia kobiety na wsi.

W Bronowie Agnieszka i Jarek robią porządki w stajni dla koni. Weterynarz odwiedza gospodarstwo i przeprowadza trudny zabieg wycięcia nowotworu u jednej z klaczy.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.

Komentarze