2021-10-23

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 3, odcinek 33: Lot balonem

0

Tomek zabiera Monikę na podniebną wycieczkę, a to tylko jedna z przygotowanych atrakcji. W Bronowie Agnieszka i Jarek czyszczą studnię, w której zamierzają umieścić przetwory. Na zimę przygotowuje się także Andrzej, który pod okiem sąsiadki szykuje ogórki kiszone. Co jeszcze wydarzyło się w 33. odcinku trzeciego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” w Fokus TV?

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na polsatgo.pl.

W Pokaniewie Tomek z agronomem wizytują pole obsiane nowym gatunkiem kukurydzy, która wyrasta nawet do wysokości pięciu metrów. Monika z synem Olkiem przygotowują krowę na wystawę bydła w Szepietowie. Monika opowiada, jakie kryteria stosuje się przy ocenie tych zwierząt. Tomek przygotował romantyczną atrakcję i zabiera żonę na lot balonem, aby pokazać jej, jak z wysokości wygląda jej imię zrobione na polu.

Agnieszka i Jarek z Bronowa czyszczą studnię, w której będą przechowywać przetwory. Żeby je przygotować, muszą zebrać ogórki i koper z warzywnika, w czym pomagają im ich dzieci.

W Plutyczach Andrzej i Jastrząb idą z Kasperkiem i Niną nad Orlankę, żeby sprawdzić, jaki jest poziom jej wody. Następnie Andrzej, Jastrząb i Gienek wspólnie odwiedzają sąsiadkę, aby pod jej okiem młodszy z Onopiuków przygotował kiszone ogórki na zimę.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.

Komentarze