2021-08-19

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 3, odcinek 24: Urodziny Gienka

0

Jakie atrakcje na tę specjalną okazję przygotowali dla niego synowie? W jaki sposób rodzina Onopiuków wraz z przyjaciółmi spędzała czas w 66. urodziny Gienka? Odpowiedź w 24. odcinku trzeciego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” w Fokus TV.

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na IPLA.TV.

Gienek obchodzi 66. urodziny. Synowie zawożą go nad Zalew Siemianówka, gdzie nigdy nie był. Towarzyszą im Jastrząb i Walek. Andrzej i Jarek zarzucają wędki, a całej piątce czas upływa na rozmowach o rybach, zalewie i najszczęśliwszym okresie życia Gienka, jakim była służba wojskowa w Chełmie Lubelskim. Synowie także czytają listy z życzeniami od widzów. Jubilat otrzymał bardzo dużo życzeń od dzieci. Podczas wędkowania udaje się złowić wielką rybę.

Do Maćka do Kundzicz przyjeżdżają z wizytą Agnieszka i Jarek z dziećmi. Poznają jego stado i pomagają mu w rozbudowie wodopoju na pastwisku.

Z kolei w Ciemnoszyjach w gospodarstwie Łukasza i Justyny trwa zbiór traw. Tegoroczny jest dosyć obfity, bowiem pogoda sprzyjała. Łukasz już kolejny tydzień kosi i zwozi siano przez niemal cały dzień. Właściwie zjeżdża z pola, tylko aby oczyścić, albo naprawić maszyny oraz szybko coś zjeść. To czas kiedy małżonkowie prawie się nie widują.

Rolnicy. Podlasie w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji FOKUS TV.

Komentarze