2021-05-05

„Kryptonim szef PL” - odcinek 6: Jak kręci się praca w Koperniku?

0

Dyrektor marketingu sprawdza, co można poprawić w firmie z ponad 250-letnią historią. Początki rodzinnego przedsiębiorstwa produkującego Toruńskie Pierniki sięga 1763 roku, kiedy to Jan Weese rozpoczął jego budowę. Czy w obecnych czasach Fabryka Cukiernicza Kopernik dobrze funkcjonuje i co można zmienić na lepsze w jej działaniu? Odpowiedź w 6. odcinku serialu „Kryptonim szef PL”.

Oglądaj Kryptonim szef PL online na IPLA.TV.

Bardzo dobrze znany swoim pracownikom Prezes Zarządu Przemysław Myśliwy obawia się odkrycia i do wykonania zadania wyznacza Jakuba Kopczyńskiego - Dyrektora marketingu. Zarząd wspólnie ustala jakie obszary działalności firmy należy zbadać.

Podając się za stażystę Andrzeja, Jakub na własne oczy doświadcza, jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach i sprawdza, co można poprawić w działaniu firmy. Udaje się do miejsca, w którym powstaje ciasto do jednych z najbardziej znanych Pierników Toruńskich - Katarzynek, później pracuje na taśmie, gdzie pierniki są pakowane, na magazynie, a na koniec w firmowym sklepie.

Dziękujemy za wspólne oglądanie serialu Kryptonim szef PL w Telewizji FOKUS TV.

Komentarze