2021-03-12

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 3, odcinek 1: Na wystawie ogierów

0

Prestiżowe wydarzenie w Szepietowie przyciągnęło bohaterów produkcji Fokus TV. Wystawa ogierów to jedno z najważniejszych wydarzeń w ciągu roku dla hodowców z Podlasia. Nie mogło na nim zabraknąć znanych i uwielbianych przez widzów postaci. Co jeszcze w premierze nowej serii serialu „Rolnicy. Podlasie”?

Oglądaj Rolnicy. Podlasie online na IPLA.TV.

Dla Jurka z Ciełuszek wystawa w Szepietowie to bardzo ważny dzień. Jurkowi w przygotowaniach do transportu trzech ogierów, a później w czasie wystawy, pomagają Agnieszka i Jarek.

W czasie dwudniowej imprezy zwierzęta są poddawane ocenie przez specjalną komisję. Wynik ma olbrzymie znaczenie – zależy od niego czy zwierzę uda się korzystnie sprzedać, czy nie.

Wizytę w Szpietowie zaplanowali także inni bohaterowie związani z hodowlą koni. Gienio z synem zastanawiają się nad kupnem pięknego ogiera do swojego stada, Andrzej próbuje nawet dosiąść rumaka. Na wystawie pojawia się też Bogdan z rodziną, a także doktor Agnieszka, która jako lekarz weterynarii często opiekuję się szlachetnymi i bardzo cennymi zwierzętami.

„Rolnicy. Podlasie” w niedzielę o godz. 20:00 w Fokus TV.

Komentarze
© Fokus TV 2021