2021-02-17

„Rolnicy. Podlasie”: Trzeci sezon od 14 marca w Fokus TV

0

Premierowe odcinki najchętniej oglądanego serialu stacji w niedzielę o godz. 20:00. Na ekrany wracają uwielbiani przez widzów bohaterowie, a wraz z nimi nowe postaci. Co się wydarzy w życiach mieszkańców malowniczego regionu? Jakie przygody ich czekają? Trzeci sezon oryginalnej produkcji telewizji Fokus TV „Rolnicy. Podlasie” od 14 marca.

W trzecim sezonie serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” bez wątpienia nie zabraknie emocji. Nadal będziemy śledzić losy między innymi Gienia i Andrzeja, Emilki, Tomka z Pokaniewa, Natalii i Michała z Haciek oraz Maćka z Kundzicz, ale pojawią się też zupełnie nowi bohaterowie. W życiu niektórych z głównych postaci serialu zajdą bardzo poważne zmiany...

Gospodarzy z Podlasia będziemy obserwować gdy opiekują się nowo narodzonymi zwierzętami, realizują inwestycje, zbierają plony i mierzą się z przeciwnościami pogody.

„Rolnicy. Podlasie” to autorska produkcja Telewizji FOKUS TV, bijąca rekordy popularności. Cykl ma kilkukrotnie wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników tej stacji.

Trzeci sezon serialu „Rolnicy. Podlasie” od 14 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Fokus TV.

Komentarze
© Fokus TV 2021