2020-06-15

„Misja Skarb”: Kontynuacja trzeciego sezonu już wkrótce!

0

Ruszyły zdjęcia do kolejnych odcinków serialu o niezłomnych poszukiwaczach. W związku z narodową pandemią wiosenna seria „Misji Skarb” została wstrzymana po wyemitowaniu trzech odcinków. Po zniesieniu obostrzeń produkcja została wznowiona. Jaki teren będzie poddany eksploracji? Kiedy premiera?

Najbardziej rozrywkowy serial, pozostającej liderem wśród stacji dokumentalnych, Telewizji FOKUS TV jesienią powróci na antenę. Wznowienie produkcji nastąpiło w Zamościu, gdzie trio poszukiwaczy rozpoczęło eksplorację.

Nowa dokumentalna seria dostarczy najświeższych informacji z dziedziny weryfikacji terenów Polski. Przy tym, niemal w duchu filmów Spielberga i ich nieposkromionego bohatera – Indiany Jonesa, nie zabraknie w niej dobrej zabawy i solidnej dawki humoru. Wszystko dzięki nietuzinkowym postaciom, które „Misja Skarb” sportretuje. Jej bohaterami są poszukiwacze, których determinacja, wiedza oraz osobliwe podejście do życia powoduje, że znajdują oni artefakty tam, gdzie inni już dawno się poddali. Dawid to prężny przedsiębiorca, który prowadzi własną firmę budowlaną. Znany jest jako doskonały organizator i mózg wszystkich operacji. Kiler jest człowiekiem o niezłomnym przekonaniu w sukces. Zawodowo zajmuje się inspekcją warszawskiego metra. Trzecim uczestnikiem jest Cichy. To dziarski sołtys o dużej odwadze i zapalony nurek.

Twórcy programu „Misja Skarb” prezentują okoliczności odkrywania przeróżnych skarbów. Poszukiwania, dzięki dobranej ekipie, odbywają się w przyjaznej i wesołej atmosferze. Seria stanowi świetną propozycję zarówno dla pasjonatów historii, jak i fanów nowoczesnych technologii. Charyzmatyczni bohaterowie używają bowiem najnowocześniejszego sprzętu. Bez wątpienia, miłośnicy weryfikowania historycznych faktów, nie będą narzekać na brak emocji oraz wrażeń!

Komentarze