2020-01-22

Emilia Korolczuk z nominacją do tytułu „Osobowość roku 2019”

0

Bohaterka serialu „Rolnicy. Podlasie” doceniona w Ogólnopolskim Plebiscycie Polska Times. Kapituła Redakcji „Gazety Współczesnej” i „Kuriera Porannego” doceniła wkład Emilii Korolczuk w życie lokalnej społeczności i przyznała jej nominację za bezinteresowną pomoc zwierzętom i wielkie serce.

Po śmierci dziadka Emilia Korolczuk zamieszkała z babcią na wsi. Od tego czasu prowadzi prężnie działające gospodarstwo. Młoda rolniczka ma sto kóz, około dwudziestu krów, cielaki, króliki, a także dwa konie oraz jedną gęś. Większość zwierząt uratowała spod noża rzeźnika. W weekendy i wakacje pomocą służy jej czternastoletni bratanek Adrian. Natomiast na co dzień może liczyć na wsparcie osiemdziesięcioletniej babci.

Emilia jako silna i zaradna kobieta jest również sołtysem wsi Laszki. Ma innowacyjne pomysły na biznes, m.in. sprzedaje usługę, w której klient może spędzić cały dzień w jej gospodarstwie. Nie dość, że pomoże w pracy przy zwierzakach to jeszcze za to zapłaci.

Zachęcamy do głosowania na Emilię Korolczuk

Ogromne serce bohaterki serialu „Rolnicy. Podlasie” wyróżniono w Ogólnopolskim Plebiscycie Polska Times, przyznając jej nominację w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna”. O tym, która z osób otrzyma prestiżowy tytuł „Osobowość roku 2019” zadecyduje liczba oddanych na nią głosów. 

„Rolnicy. Podlasie” w sobotę i niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji Fokus TV.

Komentarze