2019-03-13

Nowy sezon „OSP. Na ratunek!” od 21 marca

0

Oryginalny serial FOKUS TV powraca! Czym zaskoczy widzów? Premierowy odcinek drugiego sezonu serialu „OSP. Na ratunek!” zrealizowanego we współpracy z Zarządem Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP zostanie wyemitowany w czwartek 21 marca o godz. 21:00.

W serialu „OSP. Na ratunek!” przyjrzymy się codziennej, ciężkiej pracy strażaków ochotników - bohaterów bezinteresownie narażających swoje życie dla ratowania ludzi i ich dobytku.

Każdy z odcinków przedstawi pracę strażaków, spektakularne akcje ratownicze, ale również przygotowanie do wyjazdu na akcje, aspekty techniczne, wyjaśnienie problemu za pomocą grafiki i wyzwania, które wiążą się z poszczególnymi akcjami. Serial ukaże „od kuchni” specyfikę pracy strażaków i zbliży widza do bohaterów, którzy muszą stawić czoła niebezpiecznym wyzwaniom.

Drugi sezon serialu „OSP. Na ratunek!” skupi się na przedstawieniu kulis misji, realizowanej przez ochotnicze straże pożarne. Widzowie będą mieli okazję poznać nowe jednostki i służących w nich ochotników, m.in. OSP Swarzędz. Twórcy serialu nie zapomną także o bohaterach z poprzedniej części, którzy zyskali niezwykłą sympatię telewidzów.

- W duchu jedności, braterstwa i wzajemnej solidarności Strażacy Ochotnicy zorganizowali się w jeden Związek, spajający działalność ponad 16 tysięcy ochotniczych straży pożarnych. Dzisiaj ten niemal 700-tysięczny ruch społeczny jest mocnym spoiwem wspólnot w małych ojczyznach i w skali kraju. Służą Ojczyźnie dobrowolnie, z potrzeby serc i pomocy bliźnim. Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP jest silnym gwarantem ochrony naszego spokoju i bezpieczeństwa - powiedział Waldemar Pawlak, prezes ZG ZOSP RP.

Oglądaj premierowe odcinki w czwartki o godz. 21:00 oraz powtórki w soboty o godz. 20:00 i w niedziele o godz. 11:50 w FOKUS TV.

Komentarze
© Fokus TV 2019