2019-01-29

„Kowboje oceanów”: Co nas czeka w czwartym sezonie?

0

Bohaterowie stawią czoła wyzwaniom i niebezpieczeństwom większym niż kiedykolwiek. Zimne morza północy są nieobliczalne. Fale wysokie jak wieżowce i góry lodowe wielkości małego miasta. W czwartym sezonie, nieustraszeni rybacy zawalczą o przetrwanie na swoich niewielkich kutrach. Kiedy premiera nowego sezonu „Kowboi oceanów”?

Częste burze, deszcze i mgły będą uciążliwe dla rybaków na wodach Nowej Fundlandii. W serialu „Kowboje oceanów” poznamy doświadczonych kapitanów i ich załogi w trakcie trudnych połowów na Atlantyku. Rybołówstwo w tych okolicach to tradycja rodzinna. Każdego dnia - synowie, ojcowie i bracia przezwyciężają granice ludzkiej wytrzymałości, aby wygrać z matką naturą i zdobyć bogactwa oceanu. Charyzmatyczny kapitan Richard Gillet jest jednym z nich. Od pięciu pokoleń mężczyźni w jego rodzinie stają do wyścigu o najlepszy połów.

Czwarta odsłona reality show „Kowboje oceanów” przedstawi ciężką pracę rybaków z Nowej Fundlandii i Labradoru. Morris Anstey wyruszy na łowiska wcześniej niż zwykle, co wiąże się z ogromnym ryzykiem, ale również z większym zyskiem. Paul Tiller wraz z załogą wypłynie daleko na ocean, gdzie przeżyje ciężkie chwile z powodu załamania pogody i serii awarii. W programie „Kowboje oceanów” pojawią się również nowe twarze - Calvin Kerrivan i jego syn Kurtis oraz Lee Pond, który aby spłacić nową łódź, musi mieć wyjątkowo udany sezon. Czy mu się uda?

Premierowe odcinki serii „Kowboje oceanów” od 30 stycznia od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00 w Telewizji Fokus TV.

Komentarze
© Fokus TV 2019