Wyniki wyszukiwania

Szukana fraza

emerytury

zostala znaleziona 6 razy.
Emerytura olimpijska. Ile wynosi? Komu przysługuje?

Emerytura olimpijska. Ile wynosi? Komu przysługuje?

Świadczenie olimpijskie, popularnie zwane emeryturą olimpijską, wypłacane jest przez resort sportu od roku 2000. Otrzymują je medaliści igrzysk olimpijskich i niektórych innych międzynarodowych zawodów sportowych. Ile wynosi emerytura olimpijska? Jakie warunki trzeba spełnić, by ją otrzymać? I czy można ją utracić np. wskutek afery dopingowej?

Nowe zasady naliczania emerytur. Jak przeliczyć emeryturę i dostać więcej pieniędzy z ZUS

Uwaga emeryci. Niedawno weszły w życie nowe zasady naliczania emerytur. Warto sprawdzić kogo dotyczą zmiany. Może zdarzy się tak, że macie szansę na większe pieniądze i dacie sobie podwyżkę emerytury.

EMERYTURY: czy w ZUS zabraknie pieniędzy na emerytury?

Ekonomiści alarmują, że w ZUS może zabraknąć pieniędzy na wypłatę emerytur. Przesunięcie części składek z OFE do ZUS wyraźnie nie wystarczyło... Ile może zabraknąć i dlaczego?

ZMIANY EMERYTUR MUNDUROWYCH. Kiedy policjanci i żołnierze przejdą na emeryturę po reformie?

Poza podwyższeniem wieku emerytalnego rząd szykuje również zmiany emerytur mundurowych. Czy tak jak nieuprzywilejowane grupy zawodowe policjanci i żołnierze będą musieli pracować do 67. roku życia? Jaki staż pracy będzie obowiązywał mundurówkę i jak będzie wyliczana wysokość jej emerytur?

WYSOKOŚĆ EMERYTURY: jak ZUS wylicza wysokość przyszłej emerytury?

WYSOKOŚĆ EMERYTURY: JAK ZUS JĄ WYLICZA? List z ZUS, czyli informacja o stanie konta ubezpieczonego, zawierać będzie ważną wiadomość: prognozowaną wysokość przyszłej emerytury. W jaki sposób ZUS wylicza tę wartość?

Zmiany w emeryturach: jakie są przewidywane?

Od 1 maja 2015 roku obowiązują nowe zasady wyliczania świadczeń emerytalnych. Na zmianach przepisów najwięcej zyskają osoby przechodzące na emeryturę liczoną według nowych zasad.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!